Kiermasz książek w bibliotece szkolnej

Co roku jesienią i wiosną odbywają się w bibliotece szkolnej w Szkole Podstawowej im .Władysława Bartkowiaka w Jutrosinie  kiermasze z  hurtowni Taniej Książki,  które cieszą się dużą frekwencją wśród kupujących.  Książki, które można zakupić na kiermaszu to literatura dla dzieci i młodzieży, słowniki i atlasy.  Za współpracę  z hurtownią Taniej Książki biblioteka otrzymuje w formie rabatu ciekawe książki, które po zaksięgowaniu  trafiają na biblioteczne regały a następnie do czytelnika.

Również w bieżącym roku szkolnym odbywa się wiosenny kiermasz  w bibliotece szkolnej. Książki można zakupić w godzinach otwarcia biblioteki szkolnej w godzinach od 8.00 do 14.00. Zapraszam.

Joanna Głowacz