Sala historyczna w nowej odsłonie.

Sala historyczna została wyremontowana. Tej wspaniałej metamorfozy dokonali rodzice uczniów klasy 6a, która opiekuje się tą salą. Z mocnych i ciepłych kolorów : pomarańczowego i żółtego , które dzielnie służyły przez bardzo długi czas zrezygnowaliśmy. W nowej odsłonie uczniom towarzyszą na ścianach ciepłe i jasne kolory.
Na uwagę i uznanie zasługuje fakt , że rodzice wykonali ten remont w ramach pracy społecznej , we własnym czasie prywatnym i własnym sumptem. Ufundowali farby na sufit i ściany, ufundowali nową szafę , biurko i tablicę magnetyczną. Odświeżyli też kosz na mapy.
Sala historyczna zyskała nowy wygląd , a rodzice dali wspaniały przykład swoim dzieciom pokazując, że warto się angażować w akcje dla dobra wspólnego.
Dziękujemy bardzo!
Uczniowie klasy 6a wraz z wychowawcą i Dyrekcją Szkoły