• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.jpg

Powiatowy konkurs „Mam talent”

Wszyscy posiadamy wiele talentów , ale nie każdy je rozwija i nie każdy z nas ma odwagę je zaprezentować. Uczniowie z naszej szkoły taką odwagę mają i zaprezentowali swoje wyjątkowe umiejętności na Powiatowym Konkursie „Mam talent” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Rawiczu. 26 stycznia Dom Kultury w Rawiczu wrzał pozytywnymi emocjami młodych ludzi uzdolnionych w najróżniejszych dziedzinach : od śpiewu po układanie na czas wielu na raz kostek Rubika. W konkursie zaprezentowało się aż 42 uczestników. Nasi uczniowie przedstawili swoje talenty w następujących kategoriach:
- Dominika Chuda z kl. 2a gra na pianinie
- Szymon Chudy z kl. 6a gra na pianinie
- Anna Dubicka z kl. 7a praca plastyczna
- Maria Pospiech z kl. 7b praca plastyczna
- Zuzanna Grześkowiak z kl. 7b taniec hip hop
- Elena Wrzeszcz z kl. 7b taniec hip hop
Prace plastyczne były wykonywane w czasie konkursu w określonym czasie.
Na konkursie panowała wspaniała atmosfera , uczestnicy wzajemnie się wspierali i doceniali swoje talenty. Wszystkie występy i wykonane prace były na bardzo wysokim poziomie. Była to bardzo pozytywne doświadczenie i niezapomniana przygoda dla naszych uczniów.
Opiekun SU
Izabela Wróblewska