PAMIĘTAMY O INNYCH

Jak co roku, w okresie przedświątecznym, cała nasza społeczność szkolna myśli ciepło o osobach starszych i samotnych, dla których każdy życzliwy gest wywołuje uśmiech na twarzy.
    Tegoroczne działania podejmowane przez Szkolny Klub Wolontariatu, pedagoga szkolnego  i pedagoga specjalnego  zakończyły się jak zwykle sukcesem. Uczniowie mieli możliwość podzielenia się z samotnymi seniorami. Do specjalnie przygotowanej puszki od początku grudnia wrzucali dobrowolne kwoty pieniężne, za które zostały zakupione słodycze, kawa, herbata i przepiękne gwiazdy betlejemskie.
Paczki zostały już rozwiezione! Dlatego Drodzy Nasi Uczniowie przekazujemy Wam WIELKIE PODZIĘKOWANIA od obdarowanych seniorów! Cudownie było widzieć uśmiechy na ich twarzach :))