Szkolny Konkurs Recytatorski

23 listopada 2023 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Jutrosinie odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Wzięli w niej udział uczniowie klas IV- VIII. Komisja w składzie - Pani Helena Żyto, Pani Kamila Malecha, Pan Ireneusz Mikołajewski - nie miała łatwego zadania, gdyż zdecydowana większość recytatorów zaprezentowała wysoki kunszt i talent. Tematyka wierszy była dowolna, co pozwoliło uczestnikom wyrazić własne emocje w sposób niezwykle wyjątkowy. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych.

Laureaci w kategorii klas IV - VI:

I miejsce- Julia Kukla

II miejsce - Joanna Migasiewicz

III miejsce - Patrycja May

Laureaci w kategorii klas VII- VIII:

I miejsce - Elena Wrzeszcz

II miejsce - Lena Maria Rotman

III miejsce - Natalia Drahajm

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom, dla których nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Na zakończenie gorące podziękowania dla Pani Kamili Malechy za udostępnienie pomieszczenia biblioteki oraz pomoc w zorganizowaniu konkursu.

Organizatorzy: Renata Piotrowska, Marlena Janura, Justyna Waścińska