Wycieczka klasy 6a

19 października klasa 6a udała się na wycieczkę jednodniową do Wrocławia. Uczniowie zwiedzili MoviGate- jest to schron przeciwlotniczy z II wojny światowej mieszczący rekwizyty i kostiumy z największych hollywoodzkich produkcji oraz kącik naukowy z ciekawymi eksperymentami. To miejsce przybliżyło uczniom warunki w jakich ludzie tkwią w schronach w czasie wojny, a wystawa rekwizytów filmowych wzbudziła duże zainteresowanie kinematografią. Natomiast najwięcej emocji wywołał kącik naukowy i eksperymenty, które bardzo zaangażowały uczniów.
Druga część wycieczki to wizyta w GOjump – czyli godzinny trening na trampolinach, gdzie uczniowie mieli okazję rozładować swoje emocje , pobawić się wspólnie i wykazać się sprawnością fizyczną.
Mimo jesiennej aury wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom dużo pozytywnych wrażeń.

Izabela Wróblewska