Dzień Chłopaka

30 września to święto wszystkich chłopaków i Samorząd Uczniowski nie zapomina o swoich szkolnych kolegach w klasach starszych. Z okazji Dnia Chłopaka zorganizowane zostały wybory Mistera Klasy i Mistera Szkoły. Dziewczyny w naszej szkole oddały głosy na następujących chłopaków:
Mister kl.4 a – Zjeżdżałka Bartosz
Mister kl.4b – Jędrkowiak Paweł
Mister kl. 5a – Maciejewski Antoni
Mister kl. 5b – Tyczyński Jakub
Mister kl. 6 a – Nowak Adam
Mister kl.6b – Grześkowiak Hubert
Mister Kl. 7a – Dominik Czwojdrak
Mister kl. 7b – Jankowksi Jan
Mister kl. 8a – Kowalski Borys

Misterem szkoły został : Jan Jankowski
Gratulujemy!

Samorząd Uczniowski zorganizował również dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka . Była to dyskoteka tematyczna : Idol i przeprowadzony został konkurs na najbardziej pomysłowe przebranie. Bardzo dużo emocji wzbudził również konkurs na najlepszego tancerza- rywalizacja była bardzo zacięta i okazało się , że mamy wielu uzdolnionych tancerzy. Była świetna zabawa przy muzyce DJ Szymona. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy się z nami bawili.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem