Międzynarodowy Dzień Kropki

Od wielu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. To dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów i pasji. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.

W naszej szkole Samorząd Uczniowski w klasach starszych postanowił dodać odwagi rówieśnikom w ujawnianiu i rozwoju swoich talentów. Pod QR-kodami , które zostały porozwieszane w różnych miejscach szkoły ukryte były teksty motywacyjne, które uczniowie mogli odczytywać . Mamy nadzieję, że zmotywowaliśmy niektóre osoby do odkrywania swoich mocnych stron.